Motorkář/ka? Pochlubte se svou mašinou.

Diskuse o všem možném, co se jinam nehodí.

Moderátor: Moderátoři

Motorkář/ka? Pochlubte se svou mašinou.

Příspěvekod Dag » 5. červenec 2011, 17:47

Když jsem viděl u Eärendila foto Suzuki, a komentář o vytouženém Harley Davidsonu, tak mě napadlo udělat tento topic. Docela by mne zajímalo, kolik je mezi námi motorkáři, nebo co si o tomhle "koníčku" a způsobu dopravy myslíte. Já osobně motorku vlastním. Není to nic extrémního. Obyčejný pitbike, se kterým vymetám okolní polňačky. Už se ale těším na autoškolu, a snad se můžu těšit i na řidičák a pořádnou 125 :)
A tady je můj miláček:
Skrytý obsah
Obrázek
Naposledy upravil Dag dne 24. leden 2014, 21:42, celkově upraveno 1
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Pohlaví: Muž Muž
Věk: 18

Re: Motrkář/ka? Pochlubte se svou mašinou.

Příspěvekod SUK » 5. červenec 2011, 17:56

Nemam nic a nektere motorky (ne takovy ty jak se na nich defakto lezi) se mi i libi. Mit tu moznost, nekdy bych si neco (tezko rict co) poridil. Obcas i premejslim, ze si nekde od nekoho pujcim a pojedu se jen tak projet (jen me nesmi chytnout bo nemam ridicak). A nevim proc, mam fobii z jizdy vzadu. Nesedl bych s nekym ani slusnym na motorku 8-)
To by stacilo, ne?
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Věk: 23
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Příspěvekod Dag » 5. červenec 2011, 18:04

Tak to mě nedělá problém s někým sednout na mašinu, ale nejdřív si rozmyslím, jestli s ním pojedu. Naštěstí znám povětšinou ty slušné motorkáře, takže je to ok, a sednu s nima. Já mám největší šoufky z toho někoho vézt. Když vidím, jak třeba kámoška furt přelézá přes známého aby mu viděla na tacháč, tak bych ju asi shodil. A navíc se snaží vyrovnávat náklon, což způsobuje celkem dost pádů. Takže toho se bojím, jinak pokud někdo má naježděno, jako moje matka, tak pohoda. Tu bych svézl hned :D
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Příspěvekod santiny » 5. červenec 2011, 18:15

Skrytý obsah
Obrázek

Sice nato nemam ridicak, ale obcas se projedu po polnacce :)
santiny
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Příspěvekod Ježura » 5. červenec 2011, 23:03

Přemejšlím, že bych si někdy udělal řidičák na velký motorky a jestli na to někdy dojde, bude to kvůli tomuhle...

Moto Guzzi Breva 1200
Obrázek
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
-- W. B. Yeats
Ježura
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor

Věk: 23

Příspěvekod Dag » 6. červenec 2011, 0:33

Mašina pěkná :) To jo, ale bacha na změnu zákona. Vymysleli, že řidičák na velkou motorku si můžeš udělat až po dvouleté praxi na malé motorce (stači dva roky vlastnit řidičák na motorku s objemem 125ccm a 11kW), ale zatím to neschválili. Můj sen je zde na fóru, v sekci ukažte svou plochu. Suzuki GSX-R 1000. Zatím máme v garáži 1100, ale rozbitou po nehodě mého otce (což nebyla jeho chyba, do cesty mu přímo před mašinu z vedlejší silnice vjel borec v oktávce - pro rejpaly) takže nevím, jestli z ní někdy něco budu mít :)

Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Příspěvekod Dragunov » 10. červenec 2011, 16:03

Dag: Třeba stolek z motoru :D
Ja jsem osobně obdivovač Haryků - třeba takhle
Skrytý obsah
Obrázek

Jako zátěž jsem jezdil jenom s bratrem(kterej ovšem chopery nemá rád).
Life Is But a Dream.
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Věk: 25
Aktivní v kapele: Uterus

Příspěvekod littlewitch » 15. červenec 2011, 15:35

Doma vlastnim jedneho manika, ktory sklada motorky a jednu 250 prerobenu na sposob chopera mame + asi 5 malickych pinclov :D...ale inak sa u nas v garazi uz vystriedalo tooolko motoriek.
Obrázek
Až raz odídem...vrátim sa ako anjel smrti, aby sme boli navždy spolu....a bolesť sa stratí...
Skrytý obsah
Obrázek
littlewitch
Metallum Moderátorka
Metallum Moderátorka

Pohlaví: Žena Žena
Věk: 39
Blog: Zobrazit blog (7)

Příspěvekod Kruger » 15. červenec 2011, 17:49

6 let jezdím na 125ce, teď dělám papíry a pokukuju po Hodně CB600 F Hornet :)
Jsem tu, abych nakopával prdele a žvejkal žvejkačky. A ty mi zrovna došly.
Kruger
Arch Articulus
Arch Articulus

Věk: 24

Příspěvekod Anareus » 15. červenec 2011, 22:28

Já vlastnim Hondu CBR 125R rv2004
Skrytý obsah
Obrázek

Já a ona úplně vpravo :) Bohužel mi banda ožralých kamarádů štípla klíče a vorvala blinkry a nedávno mi v zatáčce slezla zadní guma takže už nevypadá tak pěkně... Ale já ji zase dostanu do gala :D
A zrovna dělám řidičák na větší, ovšem spíš pokukuju po autech, než jednostopce... Přeci jenom, peněz nejni tolik.. Zatím :)

Každopádně mé srdce touží po něčem takovémhle a cestě kolem světa na tom :D Hudba daleké budoucnosti bohužel.
Skrytý obsah
Obrázek

nebo
Skrytý obsah
Obrázek

nebo Transalp nu :)
Anareus
Arch Articulus
Arch Articulus

Věk: 20
Blog: Zobrazit blog (3)

Příspěvekod Garion » 15. červenec 2011, 22:35

Hmm, Hornet je celkem pěkná motorka, ale já mám přeci jen o trošku jiný vkus. Má vášeň jsou choppery. Teda úplně nejvíc mě berou kustomy, aspoň se mi nejvíc líbí a nejvíc je obdivuju, ale na ježdění jsem zatím trochu konzervativnější. Vlastním Kawasaki EN 500, už hodně let starou. Kupodivu nikde nemám fotku svý motorky, ale brzy dojedu na nějakej ten fest na svým stroji a pak mě někdo z vás blejskne. Pro představu dávám foto stejnýho modelu s tím, že jí mám o trochu víc vyšperkovanou.
Obrázek

Co se týče ježdění, nijak daleko se zatím nevydávám, více méně zůstávám u jednodenních vyjížďek po západní polovině čech. Takový malý sen je projetí Skandinávie a i když Ameriku vůbec nemusím, tak jediná menší touha je projet si Route 66 na chopperu.
Copa si to Garion minulej tejden pouštěl? Zase ňáký sračky: :)
Obrázek
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Věk: 42
Blog: Zobrazit blog (1)
Aktivní v kapele: Semtex j.h.

Příspěvekod santiny » 19. červenec 2011, 9:51

Choppery se mi taky hrozne libi. Skoda, ze u nas v rodine maji vsichni proti motorkam averzi, protoze je to prej stroj pro sebevrahy :roll:
Jednou bych chtel neco takovyho
Obrázek ale bojim se, ze nebudu milionar :)
santiny
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Příspěvekod Dag » 19. červenec 2011, 9:59

Santiny: Viděl si na mastru toho šedého choppera, co se šířkou rovnal menšímu autu? Jel na něm kolem hlavního vchodu, foto nemám, ale mašina to byla parádní! Kdyby o něm někdo něco věděl, dajte vědět, docela mě zajímá, co přesně to bylo zač :)

Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Příspěvekod santiny » 19. červenec 2011, 10:04

Bohuzel nevidel.
santiny
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Příspěvekod carlosac » 22. červenec 2011, 23:41

Kéž bych tady mohl ukázat svou starou mašinu :-( Ale Dag ví, Dag ví :lol:
Snad v 16 bude nějaká "vážná" 125 :tlesk: :tlesk: :tlesk:
carlosac
Novicius
Novicius

Příspěvekod Dag » 23. červenec 2011, 11:24

carlosac, někde mám naši společnou fotku :D A jo, doufám, že příští rok už to bude reálnější :)

Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Re: Ukažte svou plochu

Příspěvekod Semtex » 6. leden 2012, 23:52

Dag píše:Ať žije GSX-R 1100 to si dám na tapetu, jak to seženu v lepší kvalitě :D Jinak první mašina, na které jsem měl tu čest se povozit. Někdo řekne, že je to stařík, ale krásný!!! Otec ho má, v růžovofialové barvě se stříbrnými pruhy :) Vážně krásná barva pro takovou mašinku :) Bohužel je po nehodě na totálku, takže nejezdí, protože pojišťovna nevyplatila vše, protože viník nehody odmítá platit debilnímu motorkáři, co jel určitě přes 200 km/h... To že ten debil jel v protisměru naprosto bezdůvodně, a tatovi ještě došel vynadat, co je to za č*ráka, když padá... Hej to sem se rozepsal :oops: :offtopic: Sorry... :D
Obrázek

Tak to je hodne husty :-D Neskutecny co nas "milovany" stat dopusti :-D Tak at se masina "da brzo do hromady" :) Verim tomu ze to mohl byt zazitek :) Jedina a zaroven prvni masina na ktere jsem se povozil byla NINJA :) Taky spokojenost ;-) Vubec se v tom nevyznam takze technicke komentare...zbytecne :-D
Semtex
Arch Articulus
Arch Articulus

Příspěvekod Ellrohir » 7. leden 2012, 0:30

motorkáře zachrání jenom kamera na řidítkách a facebook, kam po mediálním výplachu hodí záznam toho, co se stalo doopravdy...to bylo loni, když "šílený motorkář srazil v protisměru cyklisty jedoucí mistrovstí republiky"...ve skutečnosti to byl pán v letech na veteránským stroji, jel po svý straně, pomalu a jediná chyba co udělal bylo, že když jelo proti němu policejní auto a příslušník mu přátelsky kynul rukou, tak si to nevyložil jak signál k zastavení...v příští zatáčce do něj vlítl cyklopeleton (řezající zatáčku v protisměru), co se po jinak neuzavřený silnici řítil...když jsem to četl v novinách, nenapadlo mě zpochybňovat teorii, že to byla vina motorkáře a myslím málokoho by to napadlo...naštěstí pán měl tu kameru a podařilo se mu to dostat mezi lidi...i v masmédiích se pak "opravená verze" objevila, i když nevím, jak nakonec skončilo policejní šetření...pak věřte sdělovacím prostředkům :? jenže jak jinak se aspoň k nějakejm informacím o dění dostat?
Pán ti dal oheň, meč a bagr!

On se pro vás nechal přibít na komín
On se za vás vláčel bahnem náleven
To on za vás jedl blafy U Koně
Mezi pražci měnil vodu v kolomaz
Cihly nikdy nepřestaly pět o jeho slávě

Musíme udělat masivní propagandu!

Zaplatil jsi podýmné?
Ellrohir
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Věk: 25
Blog: Zobrazit blog (1)
Aktivní v kapelách: Ennorath , Ashes To Wind, Rhûngil

Příspěvekod Dag » 7. leden 2012, 0:38

100% vina cyklisty, a nepřemýšlet nad tím. Pokud je to závod na neuzavřené silnici, má jet tak, aby nikoho neohrozil. Stejně tak jako slavný Diamond Race, taky by měli "závodit" tak, aby nikoho neohrozili. A jsem pro, aby na mašině někdo letěl 250, ale jen v případě, že na silnici nikdo další není, a je to hodně přehledný úsek, a srnka? Ta tě zabije i v těch 90. Jinak ten obrázek už putuje na tapetu :)

Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Příspěvekod Dag » 7. leden 2012, 0:50

Tady je můj Simálek a moje stará motorka, foceno ve tmě, ten den mi praskla žárovka a já neměl druhou :D Jinak doufám, že můj plán výjde a příští týden začnu znova jezdit. :)
Edit: Zároveň bych sem chtěl přesunout OT konverzaci z Ukažte svou plochu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Další

Zpět na Offtopic