Lední hokej

Diskuse o všem možném, co se jinam nehodí.

Moderátor: Moderátoři

Mate radsi hokej nebo fotbal?

Hokej
80
90%
Fotbal
9
10%
 
Celkem hlasů : 89

Re: Lední hokej

Příspěvekod Garion » 5. květen 2015, 11:39

Sorry, ale rusákům nemůžu fandit nikdy. Bratr Slovan? Děkuji, nechci. I když pominu historii a politiku, tak jejich nátura mi prostě blízká není a nikdy nebude. Znám jich nekolik osobně a jen jeden stál za to, že jsem se s ním víc spřátelil, ale i o něm si myslím svý, je prostě takovej divnej. Jen o trochu mírnější pohled mám na američany :-) Zase z jinýho důvodu. Ale u nich musím uznat, že v hokeji mi jejich nároďák obvykle nevadí a letos mu i fandím. Hodně mě nominací překvapili a jejich hra mě zaujala.

Naši gólmani: Myslím si, že dlouhodobě máme pořád kvalitní gólmany, ale musí se jim turnaj povést. Co předváděl v posledních měsících Mrázek a Pavelec v NHL, klobouk dolů. To samý Salák a Kovář v KHL a třeba ten Francouz u nás doma. Ale na turnaji typu MS je to o náhodě, o štěstí a o chytnutí se. U Saláka jsem měl pocit, že cokoliv na něj někdo nahodí, to pustí, přitom vím, že dokáže čarovat taky. Pavelec působil jistěji, včera to bylo spíš o obraně a jejích chybách. Proč naši, když střílí do poloprázdný brány, trefí gólmana nebo to dají vedle a když dostane podobnou (spíš horší) příležitost soupeř, našeho gólmana prostřelí? To není o tom, že by byl někdo lepší nebo horší... to je o štěstí, že tě trefí nebo ne. Takže abychom uspěli, musíme buď zlepšit obranu a nepouštět soupeře lacině do vedení anebo se musí chytit brankář jako Hašek v Naganu. Zatím to hrajeme tak, že se snažíme nastřílet víc gólů než soupeř a to se moc nedaří (i když je mi takový styl hokeje milejší než obranářská hra).
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Lední hokej

Příspěvekod Smrt v červnu » 6. květen 2015, 9:19

ov42 píše:A taky nemusím stejně namyšlený (rádoby) intoušky. A tepláky s gumam fakt nemám ani jedny. Ale jsou mi milejší upřímný lidi v nich, než rádoby intelektualizující nadřazeně se chovající kecálkové.


Navýsost mi lichotí, že někdo považuje mne, špinavce, věčného tuláka a samotáře za rádoby intouška, nadřazence a lumpenkavárníka. Takové hodnocení skrze růžové brýle si snad ani nezasloužím :'( :oops:
Obrázek
Ja, tady všude jsem doma!
Uživatelský avatar
Smrt v červnu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Sudetenland
Příspěvky: 1149
Registrován: 4. únor 2010, 17:18

Re: Lední hokej

Příspěvekod Kain » 6. květen 2015, 10:14

že vás ty výměny "názorů" s ovem ještě baví...

ad hokej: Kanada má nejsilnější tým za posledních x let a hraje neskutečný hokej. Ale stačí jeden zápas blbec ve vyřazovací části a může se stát cokoliv. Nicméně podle mě uhrají titul. Naši se snaží, ale obrana a brankář jsou zatím špatní. Hrozně blázníme, hrajeme nahoru, dolů a vůbec si nehlídáme střední pásmo. Čtvrtfinále uhrajeme bez problémů, ale pak je otázkou, na koho narazíme. Proti Rusákům nebo USA bych moc velký optimista nebyl...
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Lední hokej

Příspěvekod tersas » 6. květen 2015, 18:13

Kain píše: ........ Čtvrtfinále uhrajeme bez problémů, ale pak je otázkou, na koho narazíme. Proti Rusákům nebo USA bych moc velký optimista nebyl...


No, ono se to rýsuje právě tak, že půjdeme ve čtvrtfinále na Rusáky. Tedy pokud v ostatních zápasech skupiny vyhrajeme a postoupíme s předpokládaného třetího místa. A když vyhrajeme, tak na USA v semifinále. :-)
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Lední hokej

Příspěvekod Hooya » 6. květen 2015, 18:14

Smrt: To víš, nelemtáš Gambáče, neposloucháš Amon Amarth a nesíříš špínu ke Kanadě = jsi namyšlený intouš. Rovnice pevnější než smrt (v červnu).
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Lední hokej

Příspěvekod Hooya » 14. květen 2015, 19:57

Ta Kanada letos fakt na facku. Samá bitka, žádný hokej. Tfuj.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Lední hokej

Příspěvekod Dragunov » 14. květen 2015, 22:52

Smrt v červnu píše:Navýsost mi lichotí, že někdo považuje mne, špinavce, věčného tuláka a samotáře za rádoby intouška, nadřazence a lumpenkavárníka.

A to se vylučuje? :lol: :lol:

Se ova musím zastat, nikde neřekl že Kanada nemá výsledky, nebo že by hrála hovno hokej. Takže tak... taky je nemám rád a co? Ale Finů je mi líto.
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Lední hokej

Příspěvekod Aladin » 14. květen 2015, 23:17

Finů mi líto není, hráli dneska tužku, protože Rinne jednou nechytal jako bůh.

A ke Kanadě: k tomu hokeji tvrdost patří, je to přirozená součást hry, to, že v Evropě se hraje víc "na finesu" je taky normální věc. Rozdíl je ale pak v tom, že proti nám jsou incidenty typu Arťuchin a proti Kanadě si to nikdo nedovolí, protože ví, že by dostal pekelně na držku. U nás v nároďáku máme taky pár lidí co si nic nenechaj líbit (Sobotka, Nakládal), ale je to pořád celkem málo.
Uživatelský avatar
Aladin
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Trutnov
Příspěvky: 374
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 5. červenec 2009, 19:37

Re: Lední hokej

Příspěvekod Dragunov » 14. květen 2015, 23:24

Mnooo hráli jako obvykle, čekali na příležitosti. A klidně to mohlo být jinak. Že tam Jágr lítal jak za mlada nás docela zachránilo. Já mám prostě Finy holt rád no.
Nenechat si nic líbit je jedna věc a souhlasím. A zbytečně vyvolávat bitky jen když se nedaří...nevím, nevím. Ale tak od ubulánka Crosbyho se toho asi nedočkáme, to je fakt.
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Lední hokej

Příspěvekod Svářeč » 14. květen 2015, 23:26

Musím říci, že dneska jsem moc nevěřil. Čekal jsem defensivní holomajznu z obou stranu a těsné vítězství finů. No, jsem rád že jsem se mýlil :D Jágr je neskutečnej a až jednou opravdu skončí, budem v loji :)

Jinak fini mě dneska opravdu trochu zklamali, občas to dost neunášeli psychicky...

Proti Kanadě opět moc nevěřím a opět se budu rád mýlit :D Kvalitou kádru je Kanada někde úplně jinde, to je třeba si přiznat, ale nikdo neříká, že si v sobotu nevyberou horší den...
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Lední hokej

Příspěvekod Dag » 15. květen 2015, 1:31

Aby Kanada nenarazila stejně jak Fini... šli bez porážky a pořád jedou. Podle mě to jednou musí přijít.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Lední hokej

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 15. květen 2015, 8:32

To je dost možný, ale těžko to budem my, kdo je zastaví - s naší neexistující obranou a pofidérníma výkonama brankáře. Kdyby se Finové hnali jen o trochu víc dopředu, tak jsme podle mě byli venku my.

Po tom včerejšku Pavelec ven a pusťte tam třeba Mrázka, ten kluk má na hodně.
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Lední hokej

Příspěvekod Garion » 15. květen 2015, 10:28

Mně se včerejší taktika líbila... napadat už v útočný třetině, aby se nedostali k nám, protože obrana a brankář nám hoří. A Finům jsme dva góly darovali sami (Cervenka a Kovy). Z Pavelce sice puky padaly a vznikaly hnusný závary, ale aspoň jsme Finy moc do zakončení nepouštěli. Na druhou stranu musím uznat, že nám to sami Fini hodně ulehčili, což Kanada rozhodně neudělá. Důležitý bude neprohrávat v desátý minutě dva nula...
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Lední hokej

Příspěvekod tersas » 15. květen 2015, 14:55

Přijede Plekanec. No, nevím jestli v této fázi turnaje je to dobrý nápad.

Obranu (teď myslím obranou hru celé pětky) a brankáře máme na nízké úrovni. V tomhle stavu přejít přes Kanadu bude nadlidský úkol. Škoda, že není vzadu Michálek, Gudas a další řízní beci (moc jich v NHL stejně nemáme) a v bráně Mrázek. Takhle bude těžké uspět a získat zlato.

Vždycky soupeře přestřílíme, ale góly pak dává on. Finové nám dali první dvě branky snad s osmi střel a my jich v tu chvíli měli na kontě snad dvacet, nebo ještě víc. Se Švícary nebo Němci to bylo podobně.

Za posledních 8 utkání jsme dostali strašně moc gólů. Přičemž střel na naše gólmany bylo relativně málo. To je špatné znamení.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Lední hokej

Příspěvekod Flash » 15. květen 2015, 18:32

Nobody Said That Everything Comes As You're Wishing
Nobody Said That Tears Won't Be Flooding Your Eyes
Life Is a Coin Once Thrown That Will Never Stop Flipping
Hold Your Head Up And Accept Its Both Bitter Sides


Call It Misery, Call It Curse, Ans Call It Pain
It’s Your Destiny, Your Burden And Your Fate


You Have To Try, To Face It All
You Have To Fight, On Your Own Side!
You Need To Try, (To) Avoid To Fall
You Need To Stay, The Strongest Prey!


Six Degrees Of Separation
Uživatelský avatar
Flash
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3401
Registrován: 30. leden 2008, 1:21

Re: Lední hokej

Příspěvekod Hooya » 18. květen 2015, 12:26

Včera ta banda rváčů z průměrné hokejové ligy hrála docela dobře. A ta druhá potvrdila, že více nesympatický hokejový tým na této zemi není. Na Sibiř s nimi.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Lední hokej

Příspěvekod Kain » 18. květen 2015, 13:35

Hooya: já tady ani letos nemusím vůbec psát, stačí když ti budu lajkovat příspěvky :D
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Lední hokej

Příspěvekod Svářeč » 18. květen 2015, 22:11

Čekal jsem, že Kanada vyhraje, ale že to bude takové vraždění neviňátek by mě nenapadlo ani ve snu. Po debaklu ve Vancouveru a blamáži v Soči další direkt ruskému hokeji a jasný důkaz, že NHL je někde ÚPLNĚ jinde než KHL. Tentokrát o to drtivější, že zatímco Rusové byli snad až na Dacjuka a pár řadových hráčů v olympijské sestavě, Kanadě těch elitních borců chybělo mnohem víc.

Jinak na konci se rusáci zachovali samozřejmě jako prasata a nejvíc mi nakonec bylo líto té hrstky hráčů, co na nejdřív na ledě zůstala (Ovečkin, Malkin, Tarasenko...), ale dojel si pro ně prý sám Kovalčuk.

Co se týče našeho týmu, co napsat... Čtvrté místo bylo strop. Opět se ukázalo, že nám to celé stojí na několika hráčích a když ti přestali dávat góly, nikdo je nezastoupil. S tou mizernou obranou a řadou průměrných hráčů bez formy je třeba brát postup přes čtvrtfinále jako úspěch...
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Lední hokej

Příspěvekod Garion » 19. květen 2015, 9:49

Kanada - bez debat jiná úroveň a ono to bylo vidět už od začátku turnaje. Rusko - také bez debat, o jejich mentalitě si mohl udělat obrázek celý hokejový svět. Kdo slyšel rozhovor s Petrem Břízou, dozvěděl se i věci ze zákulisí, jak fungovala spolupráce mezi samotnými týmy v Praze a jak se změnila, když přijelo Rusko z Ostravy.

No a my? Já jsem byl spokojenej s postupem přes čtvrtfinále. Abychom dosáhli na medaile, bylo třeba proměnit šance, které nám soupeři poskytli a tam jsme selhali. Hlavně Zaťovič měl trefit tu prázdnou bránu. Pak by to mohlo s Kanadou být zajímavější. Ale tak nějak si v koutku duše myslím, že i kdyby jsme vedli, že stejně Kanada měla v záloze další rychlostní stupeň a stejně by náš přejela. Tak jako to ukázala v zápase se švédama, kde taky po první třetině prohrávala 3:0. Líbilo se mi, že naši makali do poslední minuty, byla na nich vidět ta touha dát aspoň ten jeden gól, ale bohužel, dopadlo to stejně jako loni.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Lední hokej

Příspěvekod Dragunov » 19. květen 2015, 11:03

Tak tak...koukat se na to dalo. Chování Rusa je hnus a ano už jen jejich nároky na ubytování a podobné manýry ukazují co jsou zač. A proto člověka potěší, když prostě jim ten jejich hřebínek někdo srazí. Zamrzí to právě kvůli těm několika slušným a sympatickým hráčům. Nevím ale takovéto chování by se mělo řešit a ne jen přehlížet. Ano, je sice pravda, že dělají kretény sami ze sebe, ale tohle by jim měl ve vlastní zájmu vysvětlit i jejich svaz, že takhle jako ne.
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

PředchozíDalší

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron