Sport

Takovy to, kdyz se lidi pohybujou :)

Diskuse o všem možném, co se jinam nehodí.

Moderátor: Moderátoři

Re: Sport

Příspěvekod Garion » 6. duben 2011, 8:44

K tomuhle se snažim dokopat tak 10 let. Každý ráno si zacvičit! Ale touha válet se v posteli do poslední chvíle je podstatně silnější :lol: A že bych to sakra potřeboval, kozy mám pěkně svěšený ... :lol:
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Sport

Příspěvekod Lord Nazgul » 6. duben 2011, 10:20

Tohle si říkám už taky pár let :D A nakonec jsem vyřešil i přirozenou touhu se válet i s tím cvičením :D Cvičím odpoledne :D
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

Re: Sport

Příspěvekod Ellrohir » 6. duben 2011, 10:23

ty jo...30 kliků denně, to je záležitost dvou minut...tak proč mi to dělá takovej problém se k něčemu takovýmu dokopat :? :-( :)
Pán ti dal oheň, meč a bagr!

On se pro vás nechal přibít na komín
On se za vás vláčel bahnem náleven
To on za vás jedl blafy U Koně
Mezi pražci měnil vodu v kolomaz
Cihly nikdy nepřestaly pět o jeho slávě


Musíme udělat masivní propagandu!

Zaplatil jsi podýmné?
Uživatelský avatar
Ellrohir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 2725
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. březen 2011, 23:56
Aktivní v kapelách: Ennorath , Ashes To Wind, Rhûngil

Re: Sport

Příspěvekod Lord Nazgul » 6. duben 2011, 10:36

Protože se ti nechce namáhat se : :D :D :D ???
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50

Re: Sport

Příspěvekod Atice » 6. duben 2011, 10:58

Vy jste teda líní. Tak zkuste si udělat ty kliky např. místo čištění zubů. :D
Uživatelský avatar
Atice
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Nottingham (UK)
Příspěvky: 530
Registrován: 28. březen 2011, 22:29

Re: Sport

Příspěvekod Ellrohir » 6. duben 2011, 12:09

jó, to bych si napřed taky musel poctivě a pravidelně čistit ty zuby... :roll: :P
Pán ti dal oheň, meč a bagr!

On se pro vás nechal přibít na komín
On se za vás vláčel bahnem náleven
To on za vás jedl blafy U Koně
Mezi pražci měnil vodu v kolomaz
Cihly nikdy nepřestaly pět o jeho slávě


Musíme udělat masivní propagandu!

Zaplatil jsi podýmné?
Uživatelský avatar
Ellrohir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 2725
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. březen 2011, 23:56
Aktivní v kapelách: Ennorath , Ashes To Wind, Rhûngil

Re: Sport

Příspěvekod Sonny » 6. duben 2011, 12:26

No a proč myslíte, že sem z těch 60ti přešel na 30 :D . Nedokázal sem se k tý druhý sérii už dokopat. Tak sem si řek, že jedna bohatě stačí. A i tak je to občas fakt sebepřemáhání :D . Jo a jenom Vám poradim. Nejtěžší je ten začátek. Získat ten zvyk. Chce to první 2 tejdny fakt každej den na to myslet a odcvičit to. A po 2 tejdnech už je z toho takovej zvyk a neni to tak těžký udržet ;) .
''Who am I to know, when rain will turn to snow ? If life brings another day ... - Kamelot
Sonny
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 225
Registrován: 7. duben 2008, 1:01

Re: Sport

Příspěvekod SUK » 6. duben 2011, 15:22

Jsou zvyky, kterejch se dokazu zbavit fakt rychle :D
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Re: Sport

Příspěvekod dresi » 6. duben 2011, 15:37

Addicted to Thrash píše:Vy jste teda líní. Tak zkuste si udělat ty kliky např. místo čištění zubů. :D


To já radši stíhám oboje. Mám své zuby celkem rád.
This is who I am
Escapist, paradise seeker
Farewell now time to fly
Out of sight, out of time, away from all lies
Uživatelský avatar
dresi
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvky: 104
Registrován: 3. říjen 2008, 21:02

Re: Sport

Příspěvekod SUK » 6. duben 2011, 15:48

Zuby? Spis okoli....
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Re: Sport

Příspěvekod Sonny » 15. duben 2011, 11:56

Melville píše:Sportem ku trvalé invaliditě? :-D Poradil bych ti, ale asi bych byl poslán do háje...

Ellrohir píše:zkrátka mám vyšší mezní užitek z provozování sportu, než jaké jsou náklady následnou léčbu :P


Tak kotníky mám díky tomu, že sem začal s Parkourem (ne s koněma) taky trošku poznamenaný. Levej sem si zvtnul před 2 lety = 3 tejdny o berlích. Pravej před rokem = 2 tejdny o berlích. A pro velký úspěch pravej kotník znovu 3 měsíce po předchozím zranění = 3 tejdny o berlích. Od tý doby už sem si to s tim skákánim trochu rozmyslel :D . I když zrovna ted chci zas začít chodit na tréningy, ale už předem si zakazuju cokoliv jinýho než bezpečný posilování :) :skull: .
''Who am I to know, when rain will turn to snow ? If life brings another day ... - Kamelot
Sonny
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 225
Registrován: 7. duben 2008, 1:01

Re: Sport

Příspěvekod tersas » 18. duben 2011, 18:57

Přes léto dělám trochu požární sport, ale vzhledem k mému věku se pomalu přesouvám s pozice soutěžící do pozice rozhodčí. Taky se snažím jezdit na kole. Jsou týdny kdy na kolo nesednu a jsou týdny kdy obden dávám 20 - 30 km. Přes zimu, tedy už od půky srpna do půlky dubna chodím s klukama jednou týdně hrát na zimák hokej. Ale jenom rekreačně. Jako malej piňďa jsem hrával za místní oddíl šachy. Ale to je dávno pryč.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Sport

Příspěvekod Adyna » 18. duben 2011, 19:24

Že by se tady zapomnělo na kolečkový brusle???
Uživatelský avatar
Adyna
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: skoro Plzeň
Příspěvky: 17
Registrován: 24. leden 2011, 18:29

Re: Sport

Příspěvekod Poky95 » 18. duben 2011, 19:29

Snažím se každé ráno cvičit (občas vynechávám, hlavně po náročných pátcích :P), někdy i před spaním pokud ještě cítím, že je ve mně nějaká energie. :)
Rád si zahraju jakoukoliv mutaci fotbalu, basketbalu, floorbalu... o posilovně jsem přemýšlel už v době nástupu na tohle fórum a stále jsem se dál než za hodinku strávenou ve školní posilovně za týden nedostal. :D Můj hlavní problém je, že v zimě prakticky nic nedělám a jen se válím doma, takže hodně naberu a pak se to všecko snažím vyhnat pryč v období Květen-Srpen. ;) Jo a ještě si sem-tam zaběhám po naší lesní stezce, ale s pauzama každé tři-čtyři minuty běhu, nechci riskovat, že se někde na kraji lesa složím. :D
Poky95
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 591
Registrován: 26. leden 2010, 0:27

Re: Sport

Příspěvekod santiny » 18. duben 2011, 19:40

Od doby co skoncila moje "profesionalni" hokejova kariera, tak uz toho moc nedelam. V zime si chodim zahrat hokej s kamosema a samozrejme na snowboard (obcas i na sane :)). Ale nikdy sem nenasel zalibu v letnich sportech. Fotbal mi trochu de jenom v brane, plavani nesnasim... takze v lete provozuju hlavne gaucing :). Ale aby se nereklo tak sem loni zacal chodit aspon na florbal.
A taky sem celkem dlouho delal pravidelne ty kliky jako kolega nade mnou, ale pak behem zapalu plic sem to moc nezvladal a este se mi nepovedlo najet zpatky na cvicebni plan :D
santiny
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 1144
Registrován: 9. únor 2011, 23:03

Re: Sport

Příspěvekod Rogner » 18. duben 2011, 21:14

Zdravím všechny ;-),
taky něco přidám k tématu :-), mě asi před třemi lety zaujalo posilování , a tak stejnou dobu se tomu věnuji,též chodím běhat, když počasí dovolí, tak denně, kromě pondělků a střed, kdy mám tréninky se svou skupinou historického šermu, což je svým způsobem taky sport. Ikdyž název sport se mi jeví pro tuto činnost, výrazem možná lehce moderním xD, ale dá se to tak brát, neb se u toho člověk sakra zapotí.Ale není nic hezčího, než si odpočinout po nějaké velké námaze, kupříkladu, když příjdu z posilovny, či z tréninku, nebo rovnou, když se vrátím z nějaké rekonstrukce bitev.Člověk má pak hezký pocit, že pro sebe něco udělal :-).
Uživatelský avatar
Rogner
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 85
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 16. duben 2011, 15:36

Re: Sport

Příspěvekod Alwarin » 18. duben 2011, 22:54

Já byl od malička vedenej ke sportu a několika jsem prošel. Jako snad každej kluk jsem trénoval dva roky fotbal, rok basket, rok tenis, dost jsem i plaval a běhal, zkoušel jsem i triatlon a nakonec jsem se uchytil jen v cyklistice. Letos začínám devátou sezónu jako poloprofesionál v XC a polomaratonech. Přes zimu se jinak snažím dělat cokoliv kromě kola - plavání, běh, posilování, snowboard, běžky a všemožný oběhový cvičení. Teď už si nedokážu představit víkend kdy neodjíždím na závody :)

A lidem kteří dělají "sport" jako šachy, rybaření, golf nebo curling, se rád směju :D
Uživatelský avatar
Alwarin
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Kuřim
Příspěvky: 242
Registrován: 31. leden 2011, 14:15

Re: Sport

Příspěvekod Rogner » 20. duben 2011, 13:54

Koukám, že to máš pěkně nabyté :-), no u mě taky převládá názor, že u sportu by se měl člověk zapotit.
Uživatelský avatar
Rogner
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 85
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 16. duben 2011, 15:36

Re: Sport

Příspěvekod Dragunov » 22. duben 2011, 11:24

Tak jasně, že je hezký se zapotit! Ale sport se snad neměří fyzickou námahou. :!: Třeba takový volejbal je pořád pohoda i s dobrýma hráčema narozdíl třeba od fotbalu, florballu(tam sem sice brankář ale i tak se člověk nadře) pohoda a taky je to sport. Je třeba krasobruslení sport? Dyt se to nedá objektivně hodnotit, je to strašně subjektivní. A stejně je na olympiádě... Ososbně na nějaké profi úrovni nedělám nic...na VŠ jsem hrál volejbal :D, kde jsem se jakž takž chytal a fotbal(spis teda futsal) kde jsem se nechytal vubec a spíš jen behal jak kreten.
Do posilovny jsem chodil (rekreačně) velmi rád, člověk si na to strašně zvykne...ted uz ale není čas. Jediné co ted dělám je, že dost jezdím na bruslích. Jinak snem je iaido a kendo. (pochopitelné, že). No a taky IPSC (už jsem si vybral i kategorii :D )

Alwarin: Já se zase směju cyklistům, že jsou to bukvice :D To si nevybereš:D Krom toho na silnicích mezi nima potkáš dost ****** naštěstí pro všechny je cyklostezek čím dál víc.
BTW: Z bratra jsem si utahoval, že hraje tenis, že je to babskej sport poněvadž poslední správnej tenista byl Fred Perry. :D Na dotaz co je chlapskej sport jsem mu řek, že takovej u kterýho můžeš kouřit dýmku - šipky, kulečník a jachting :D :D :D :D
No a šachy - na vysoké urovni jsou docela energeticky náročný, mozek žere hodně. A pokud se u toho chcete zapotit, tak super varianta - ChessBoxing! :D :D :D
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Sport

Příspěvekod Garion » 22. duben 2011, 12:53

No to bych brzdil. Volejbal rozhodně patří mezi hodně fyzicky náročný sporty. Sice neběháš jak kretén za kulatým nesmyslem, ale pokud ho máš hrát opravdu zodpovědně, tak se nezastavíš. Pokud jsi na síti, tak neustále skočit, vrátit se, přeběhnout na blok na druhou stranu, vrátit se, odstoupit, rozběhnout se na smeč, vyskočit a pokud jde náhra jinam, tak zaběhnout ke směčaři na vykrytí odraženého míče a zase zpátky. Pokud jsi vzadu, tak je to neustále dopředu, dozadu, dostrany a bejt furt ve střehu, protože ten balon přiletí strašně rychle. Je to namáhavý jak na psychiku, tak na fyzičku. Samozřejmě krdyž to hraješ tak, že stojíš na svym fleku a uděláš při hře maximálně dva kroky do strany, tak se moc nespotíš. Přes léto chodim na plážák, kde je hned vedle hřišť hospůdka, tak tam se tolik nevyblázníme a hrajem v klidu a zapotíme se jen lehce, protože je důležitá pohoda a parta ale když pak jdu na začátku halový sezóny poprvý na turnaj, tejden cejtim celý tělo. Při volejbale, pokud ho hraješ jak máš, zapojuješ snad všechny svaly na těle.

Já bych sporty moc nehodnotil podle fyzický námahy. Prostě dělej to, co tě baví a důležitý je udržet se trochu v kondici a nenakynout jak knedlík a je jedno, jakou cestou toho dosáhneš. Takový několikakilometrový denní procházky dají taky tělu zabrat. Podstatný je to dělat pravidelně. Udělat si z toho zvyk.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

PředchozíDalší

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron